KONST / Litografier / Offsettryck 10706070
nr 1070 6070
Offsettryck
Josh Kirby, signerad, 411/500, 28x38, "Deth on his Motorbike"
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 november 2016
kl 19:07:39
16/11 01:49:25